info:

UWAGA! PRZEBUDOWA STRONY - ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY
Od 2016 roku zapraszamy do Galerii Szara w Katowicach, więcej szczegółów na temat aktualnych działań na stronie
www.galeriaszara.pl

Mik sEX-TERRITORY

Piča z hoven, The Complainer, Lugozi, Jakub Adamec oraz duet Iron Noir zainaugurują w piątek, 7 grudnia cykl koncertowo-imprezowy w Krytyce Politycznej.

7.12.2012 / g. 19.00 / Księgarnia / Czytelnia – Na Granicy
wstęp wolny

Łączymy siły – seria wydawniczo-akcyjna Galerii Szara Ex-Territory i labelukolektywu MIK MUSIK przygotowali ten pierwszy koncert i będzie tak, że dawno Cieszyn tego nie widział. takiego tego i będzie to Na Granicy, u gościnnej Krytyki.

 

◊►≈ / PZH / Piča z hoven– juz sama nazwa mówi, że nie jest zwyczajnie. i na coś niezwykłego się warto nastawić. MROK i czarny HUMOR, horror o zachodzie słońca oraz DOOM NA KRAJI LESA. Goście Specjalni Wieczoru.

 

 

THE COMPLAINER – ostatni koncert w Cieszynie. TC kończy swoją działalność. ale KUCHARCZYK ze sceny nie schodzi, oj nie. Mr OK.

 

LUGOZI – solowy projekt Łukasza Dziedzica. ejtisy w nowym wydaniu. tak, jeszcze da się. i to jak. THERE IS STRONG SHADOW WHERE THERE IS MUCH LIGHT – to tytuł debiutanckiej płyty, która właśnie się ukazała. MRROOK.

JAKUB ADAMEC – czy osobom zainteresowanym sztuką z Cieszyna trzeba Kubę przedstawiać? monster klawiszy, znany z I LOVE 69 POPGEJU zaczyna też solowe koncerty. jest czego posłuchać i na co popatrzeć. TRAVELLING IN TIME. OK MR!

 

IRON NOIR – Kucharczyk i Dziedzic grają ętno tętno. m. r. o. k.

jest to również premiera płyt z MIK MUSIK w http://www.facebook.com/NaGranicyKsiegarniaCzytelnia
inne labele w to zacne miejsce nadciągną niebawem.

 


galeria szara / strefa szarej © 2019 All Rights Reserved

galeria szara / fundacja kultury audiowizualnej strefa szarej / 2012-2016 / some rights reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress